Wydarzenia

Wieczór muzyczno-poetycki

dodano 2020-01-23 19:13:38
rozpoczęcie:
2020-02-28 19:00
miejsce:
Oliwski Ratusz Kultury, Gdańsk, ul. Opata Jacka Rybińskiego 25
bilety:

Zapraszamy na koncert SIGNALS OF LOVE, czyli spotkanie z artystami: Katarzyną Dąbecką - poetką i Dariuszem Wojciechem Michalakiem - kompozytorem.

Koncert będzie niezwykłą podróżą po różnych stylach muzycznych, w magicznej atmosferze, którą potrafi wykreować ten wyjątkowy duet. Artyści poruszają się w przestrzeni muzyki i słowa w bardzo oryginalny sposób. W swoich utworach wykorzystują dźwięki miasta i przyrody. Ich występy cieszą się dużym zainteresowaniem publiczności. Duet powstał w 2018 roku, a tworzą go Katarzyna Dąbecka (wokal, poezja, instrumenty) i Dariusz Wojciech Michalak (wokal, kompozycja, aranżacja, instrumenty, produkcja). SIGNALS OF LOVE tworzy muzykę wykorzystując do swoich działań dawne i najnowsze instrumenty m.in. do przesyłania komunikatów na dalekie odległości oraz współczesne metody samplingu. Muzyka SIGNALS OF LOVE łączy w sobie różne gatunki muzyczne. Zespół występuje w małych klubach i na dużych scenach.

Zapraszamy!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Signals of Love
artyści:
Katarzyna Dąbecka, Dariusz Wojciech Michalak
Zapraszamy na koncert SIGNALS OF LOVE, czyli spotkanie z artystami: Katarzyną Dąbecką - poetką i Dariuszem Wojciechem Michalakiem - kompozytorem. Koncert będzie niezwykłą podróżą po różnych stylach muzycznych, w magicznej atmosferze, którą potrafi wykreować ten wyjątkowy duet. Artyści poruszają się w przestrzeni muzyki i słowa w bardzo oryginalny sposób. W swoich utworach wykorzystują dźwięki miasta i przyrody. Ich występy cieszą się dużym zainteresowaniem publiczności Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
REKLAMA
Koronawirus
pomorskie
70
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Gdańsku

kiedy
2020-06-21 18:00
miejsce
Paszcza Lwa, Gdańsk, ul. Kwietna 39
wstęp biletowany
kiedy
2020-06-27 16:30
miejsce
Kościół św. Katarzyny, Gdańsk, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-06-27 19:00
miejsce
Kościół św. Katarzyny, Gdańsk, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-07-25 16:30
miejsce
Kościół św. Katarzyny, Gdańsk, ul....
wstęp biletowany