22 czerwiec 2021

Koncert Piotra Kosewskiego

kupbilecik24.pl / Koncert Piotra Kosewskiego
Zapraszamy 16 lipca 2021 roku do Oliwski Ratusz Kultury, Gdańsk, ul. Opata Jacka Rybińskiego 25.
REKLAMA
data: 2021-07-16 19:00
miejsce: Oliwski Ratusz Kultury, Gdańsk, ul. Opata Jacka Rybińskiego 25
bilety: KUP BILET
 

Piotr Kosewski zaprasza na wyjątkowy koncert z piosenkami założyciela legendarnego Kabaretu Starszych Panów - poety piosenki, Mistrza słowa - Jeremiego Przybory. Podczas koncertu będzie można usłyszeć kabaretowe hity takie jak "Już kąpiesz się nie dla mnie", czy "Taka gmina" oraz mniej znane utwory. Przeniesiemy się do świata pełnego absurdu, inteligentnego żartu i wyjątkowego humoru, Akompaniować będzie Anna Rocławska-Musiałczyk.

Piotr Kosewski - aktor, wokalista, reżyser, producent, absolwent Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku. Laureat wielu konkursów piosenki, otrzymał m.in. Grand Prix i I miejsce na Festiwalu Piosenki Aktorskiej Reflektor, I miejsce na Festiwalu Wojciecha Młynarskiego. Współpracował z wieloma trójmiejskimi instytucjami, m.in. z Teatrem na Plaży (m.in. spektakle muzyczne "Balladyna "68", "Medea, moja sympatia", "Gołoledź"), Opera Bałtycka (m.in. spektakle edukacyjne "Ściąga z opery"), Fundacja Róbmy swoje dla Kultury (spektakl "Brel/Młynarski"). Występował gościnnie również Moskiewskim Teatrze Musicalowym. W roku 2020 wydał album z piosenkami J. Przybory - "Piosenki na depresję". Jest pomysłodawcą i Dyrektorem Artystycznym Festiwalu Twórczości Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego.

Anna Rocławska-Musiałczyk - pianistka, kompozytorka, aranżerka, dyrygentka, absolwentka Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku. Laureatka konkursów kompozytorskich i chóralnych o randze międzynarodowej oraz ogólnopolskiej, Uczestniczyła w wielu kursach mistrzowskich z zakresu kameralistyki, dyrygentury i kompozycji. Współtworzy i jest zarazem członkinią Zespołu Wokalnego Art"n"Voices. Jako pianistka specjalizuje się w muzyce kameralnej, współpracuje z artystami scen muzycznych i teatralnych w Polsce, komponuje i aranżuje muzykę do spektakli (m.in. "Moralność Pani Dulskiej" "Ząb-zupa-dąb", "Matka", "Opowieść Wigilijna") oraz słuchowisk radiowych ("Fashion Victim" Teatr Polskiego Radia). Jest laureatką Nagrody Remusa przyznawaną za wybitne osiągnięcia w dziedzinie kultury. Na co dzień pracuje w Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku oraz w Zespole Szkół Muzycznych w Gdańsku.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Piosenki Mistrza Jeremiego Przybory
artyści:
Piotr Kosewski, Anna Rocławska-Musiałczyk
Piotr Kosewski zaprasza na wyjątkowy koncert z piosenkami założyciela legendarnego Kabaretu Starszych Panów - poety piosenki, Mistrza słowa - Jeremiego Przybory. Podczas koncertu będzie można usłyszeć kabaretowe hity takie jak "Już kąpiesz się nie dla mnie", czy "Taka gmina" oraz mniej znane utwory. Przeniesiemy się do świata pełnego absurdu, inteligentnego żartu i wyjątkowego humoru, Akompaniować będzie Anna Rocławska-Musiałczyk. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Gdańsku

kiedy
2021-09-26 16:00
miejsce
Scena Teatralna NOT, Gdańsk, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2021-09-26 18:30
miejsce
Scena Teatralna NOT, Gdańsk, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2021-09-26 20:00
miejsce
Klub Muzyczny Parlament, Gdańsk,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-09-29 20:00
miejsce
Dom Harcerza, Gdańsk, ul. Za...
wstęp biletowany