12 lipiec 2021

koncert Julia Ostaszewska, Andrzej Sienkiewicz

kupbilecik24.pl / koncert Julia Ostaszewska, Andrzej Sienkiewicz
Zapraszamy 21 sierpnia 2021 roku do Oliwski Ratusz Kultury, Gdańsk, ul. Opata Jacka Rybińskiego 25.
REKLAMA
data: 2021-08-21 19:00
miejsce: Oliwski Ratusz Kultury, Gdańsk, ul. Opata Jacka Rybińskiego 25
bilety: KUP BILET
 

JEGO PORTRET - JULIA OSTASZEWSKA

Podczas koncertu Julia Ostaszewska zaśpiewa utwory ukazujące wiele aspektów relacji damsko-męskich i zabierze nas na spotkanie ze znanymi piosenkami o miłości… i nie tylko. Kim tak naprawdę jest mężczyzna? Na to pytanie spróbujemy znaleźć odpowiedź w trakcie koncertu!
Przy fortepianie towarzyszyć będzie Andrzej Sienkiewicz.

Julia Ostaszewska

Tegoroczna licencjatka specjalności musical Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie prof. Ryszarda Minkiewicza. Gra w takich spektaklach jak "Marysia ma Rysia" i "Ożenek" w Gdyńskim Centrum Kultury. Wzięła udział w polskiej prapremierze spektaklu "Eksperyment" w reż. Piotra Jankowskiego. Zagrała główną rolę w krótkometrażowym filmie "Ona" w reż. Piotra Jankowskiego.

Andrzej Sienkiewicz

Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku na Wydziale Instrumentalnym w klasie fortepianu dr hab. Pawła Rydla. W latach 2006 - 2008 odbył studia podyplomowe w klasie prof. dr hab. Bogdana Kułakowskiego. Od 2008 roku pracuje na Akademii Muzycznej w Gdańsku na Wydziale Wokalno-Aktorskim w specjalności musical jako akompaniator. Od wielu lat koncertuje w Polsce i za granicą jako solista i z zespołami wykonując z dużym powodzeniem muzykę klasyczną, jazz, niejednokrotnie wykorzystując własne kompozycje. Bliską jego estetyce i wrażliwości jest również piosenka aktorska.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Julia Ostaszewska
artyści:
Julia Ostaszewska
Licencjatka specjalności musical Akademii Muzycznej w Gdańsku w klasie prof. Ryszarda Minkiewicza. Gra w takich spektaklach jak "Marysia ma Rysia" i "Ożenek" w Gdyńskim Centrum Kultury. Wzięła udział w polskiej prapremierze spektaklu "Eksperyment" w reż. Piotra Jankowskiego. Zagrała główną rolę w krótkometrażowym filmie "Ona" w reż. Piotra Jankowskiego. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Gdańsku

kiedy
2021-09-26 16:00
miejsce
Scena Teatralna NOT, Gdańsk, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2021-09-26 18:30
miejsce
Scena Teatralna NOT, Gdańsk, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2021-09-26 20:00
miejsce
Klub Muzyczny Parlament, Gdańsk,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-09-29 20:00
miejsce
Dom Harcerza, Gdańsk, ul. Za...
wstęp biletowany