Coco Bongo: Ostatni koncert & 3CITY Stompers

kupbilecik24.pl / Coco Bongo: Ostatni koncert & 3CITY Stompers
Zapraszamy 29 lutego 2020 roku do Zdarta Płyta, Gdańsk, Traugutta 115B.
REKLAMA
data: 2020-02-29 20:00
miejsce: Zdarta Płyta, Gdańsk, Traugutta 115B
bilety: KUP BILET
 

Ostatni koncerty grupy Coco Bongo!

Zespół z Sucharszczyzny Pomorskiej, grający gatunek stworzony i nazwany przez niego samych - PedauPunk (albo zwyczajnie, pop punk) powstał przypadkiem z powodu trzech ludzi, którzy po prostu chcieli robić muzykę i odreagować trudne dzieciństwo. Nie ma specjalnych wzorców ani przekazu w muzyce którą grają. Jednakże, wzorują się na kalifornijskich brzmieniach zmieszanych z kiełbasą i piwem.

3CITY Stompers

Tworzą bastion ska i skinhead reggae w Trójmieście. Przewrotne teksty i wpadające w ucho melodie łączą z charakterystycznym wokalem i żywiołowymi występami. Kochają ich skinheadzi, punki, rastamani oraz dzieci i staruszki na festynach. Grając to, co lubią zawojowali między innymi festiwal Rock na Bagnie czy Gdańsk Ska Jamboree.

Po koncercie oczywiście w Zdartej Płycie 33,5 odbędzie się oficjalny "after"!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Coco Bongo & 3CITY Stompers
artyści:
Coco Bongo & 3CITY Stompers
Coco Bongo - Zespół z Sucharszczyzny Pomorskiej, grający gatunek stworzony i nazwany przez niego samych - PedauPunk (albo zwyczajnie, pop punk) powstał przypadkiem z powodu trzech ludzi, którzy po prostu chcieli robić muzykę i odreagować trudne dzieciństwo. Nie ma specjalnych wzorców ani przekazu w muzyce którą grają. Jednakże, wzorują się na kalifornijskich brzmieniach zmieszanych z kiełbasą i piwem. 3CITY Stompers - Tworzą bastion ska i skinhead reggae w Trójmieście. Przewrotne teksty i wpadające w ucho melodie łączą z charakterystycznym wokalem i żywiołowymi występami. Kochają ich skinheadzi, punki, rastamani oraz dzieci i staruszki na festynach. Grając to, co lubią zawojowali między innymi festiwal Rock na Bagnie czy Gdańsk Ska Jamboree. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Gdańsku

kiedy
2020-02-23 19:00
miejsce
Zdarta Płyta, Gdańsk, Traugutta 115B
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-23 19:00
miejsce
Stary Maneż, Gdańsk, ul. J....
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-25 19:00
miejsce
Oliwski Ratusz Kultury, Gdańsk,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-25 20:00
miejsce
Akademicki Klub Politechniki...
wstęp biletowany