7 listopad 2019

Lewandowski spodziewa się drugiego potomka. Dobrą wieść ogłosił na meczu Ligi Mistrzów

By Sven Mandel - Praca własna, CC BY-SA 4.0
Podczas wczorajszego spotkania Bayern Monachium - Olympiakos Robert Lewandowski strzelił bramkę, a następnie uczynił gest, który - według Sportowych Faktów - jest informacją o ciąży jego żony. Schował piłkę pod koszulkę, markując powiększony brzuch i wzniósł kciuk do góry. Lewandowscy zatem oczekują na narodziny drugiej pociechy.
REKLAMA
W grudniu 2016, gdy Robert trafił do bramki w meczu z Atletico Madryt, uznał to za najlepszą okazję, by poinformować o tym, że zostanie tatą. Słynna para, zaślubiona w 2013 roku, ma już dwuletnią córkę Klarę.

Zarówno dla mamy, jak i dla taty, ten czas jest pasmem sukcesów. Piłkarz jest w doskonałej formie, uważany jest za jednego z najwyżej notowanych zawodników futbolu na świecie, bije rekordy w środowiskowych rankingach. Anna Lewandowska, sportsmenka i dietetyczka, jest uznanym autorytetem i odnosi sukcesy jako przedsiębiorca.

Sportowym Faktom Lewandowski zwierzył się, że wbrew powszechnym opiniom dziecko nie stoi na drodze do kariery i samorealizacji, nie dekoncentruje, a wręcz przeciwnie - dodaje mocy i wagi wszystkiemu, co się osiąga.


Źródło: Sportowe Fakty
 
PRZECZYTAJ JESZCZE
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Gdańsku

kiedy
2020-02-22 18:00
miejsce
Focus Hotel Premium Gdańsk,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-22 19:30
miejsce
Oliwski Ratusz Kultury, Gdańsk,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-22 20:00
miejsce
Zdarta Płyta, Gdańsk, Traugutta 115B
wstęp biletowany
kiedy
2020-02-22 20:30
miejsce
Stary Maneż, Gdańsk, ul. J....
wstęp biletowany