12 listopad 2019

Cristiano Ronaldo zlekceważył piłkarskie regulaminy, może zostać zdyskwalifikowany

By Argentine_-_Portugal_-_Cristiano_Ronaldo.jpg: Ludovic Péronderivative work: MachoCarioca (talk) - Argentine_-_Portugal_-_Cristiano_Ronaldo.jpg, CC BY-SA 3.0,
Podczas niedzielnego meczu Juventus Turyn - AC Milan futbolowy gwiazdor został zmieniony. Opuścił boisko w 55. minucie, według trenera Maurizio Sarri z powodów zdrowotnych. Jednak każdy kto śledził to spotkanie wie, że Portugalczyk, kierując się do szatni, nie potrafił ukryć wściekłości. Jak się okazuje, nerwy spowodowały nieoczekiwane zdarzenia - piłkarz opuścił stadion przed meczem, wyszedł z niego wówczas, gdy koledzy jeszcze grali mecz.
Koronawirus
pomorskie
963
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA
Jak obawiają się Sportowe Fakty, konsekwencje takiego zachowania mogą być dla słynnego zawodnika bardzo przykre: Za takie samowolne oddalenie się z obiektu sportowego w czasie, gdy rozgrywka trwa nadal grozić może dwuletnia dyskwalifikacja, ponieważ to właśnie po ostatnim gwizdku oznaczającym zakończenie każdego spotkania, zawodnicy poddawani się kontroli antydopingowej. Tymczasem jeszcze decyzja w sprawie Ronaldo nie zapadła, nie wiadomo więc, czy swoje zachowanie przypłaci długotrwałą przymusową przerwą w karierze.


Źródło: SportoweFakty
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
pomorskie
963
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Gdańsku

kiedy
2020-10-02 17:30
miejsce
Scena Teatralna NOT, Gdańsk, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-02 19:00
miejsce
Polska Filharmonia Bałtycka,...
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-02 20:30
miejsce
Scena Teatralna NOT, Gdańsk, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2020-10-03 18:00
miejsce
Focus Hotel Premium Gdańsk,...
wstęp biletowany