KONCERT MUZYKI NA ŻYWO - MAJÓWKA

miejsce:
Oria Magic House, Gdańsk, Stara Stocznia 4/1
bilety:

WYJĄTKOWY MUZYCZNY majowy WIECZÓR - czwartek 02.05 - w ORIA MAGIC HOUSE.

Zapraszamy Was na wyśmienitą KOLACJĘ - kuchnia europejska czy menu tematyczne- potrawy i koktajle prosto z MENU TITANICA- które smaki skuszą Was bardziej? I genialną MUZYKĘ NA ŻYWO - START 19.00.

Na naszej scenie wystąpią Monika Pionk i Artur Chyb- akustyczny duet z Trójmiasta. W ich wykonaniu usłyszycie standardy jazzowe (w tym między innymi relaksującą Bossa Nove Antonio Carlosa) oraz znane i lubiane piosenki popowe w nowych (jazzy)aranżacjach takich artystów jak: Amy Winehouse, Bill Withers, Michael Jackson. Nie zabraknie polskiego akcentu w postaci piosenek Anny Marii Jopek, Ewy Bem, Poluzjantów oraz Hanny Banaszak.

MONIKA PIONK - pianistka, wokalistka, Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku. Jej znakiem rozpoznawczym jest z pewnością ciepły i subtelny głos, którym potrafi czarować publiczność. Obecnie swój talent szlifuje jako studentka wokalistyki na kierunku jazz i muzyka estradowa.

ARTUR CHYB - gitarzysta pochodzący z Tomaszowa Mazowieckiego, obecnie tworzy i mieszka w Trójmieście. Współpracował z takimi zespołami jak Czerwone Gitary, Rezerwat, Paula, Farba, muzyk musicalowy (tournee europejskie). Absolwent Akademii Muzycznej, na wydziale rozrywkowo-jazzowym w Katowicach.

Bilety 25 zł dostępne na kupbilecik.pl lub "na wejściu", jeśli będą jeszcze wolne miejsca. Zakup biletu online jest równoznaczny z rezerwacją stolika.
Zapraszamy do ORII Stara Stocznia 4/1, kilka kroków od zwodzonej kładki na Ołowiankę i Muzeum II Wojny Światowej; 2 parkingi oddalone o ok 50 metrów

------------------------

Enjoy spring evening - May 4th - at ORIA MAGIC HOUSE.

We"d like to invite you for a delicious DINNER - European cuisine or a thematic menu - dishes and cocktails from TITANIC MENU- which flavors will tempt you more? And brilliant LIVE MUSIC - START 19.00.

Monika Pionk and Artur Chyb - an acoustic duo from Tricity - will perform on our stage. They will perform jazz standards (including the relaxing Bossa Nove by Antonio Carlos) and well-known and popular pop songs in new (jazzy) arrangements by artists such as Amy Winehouse, Bill Withers, Michael Jackson. There will be a Polish accent in the form of songs by Anna Maria Jopek, Ewa Bem, Poluzjowcy and Hanna Banaszak.

MONIKA PIONK - pianist, vocalist, graduate of the Academy of Music in Gdańsk. Her hallmark is certainly her warm and subtle voice with which she can charm the audience. Currently, she is honing her talent as a vocal student, majoring in jazz and stage music.

ARTUR CHYB - guitarist from Tomaszów Mazowiecki, currently creates and lives in Tricity. He collaborated with bands such as Czerwone Gitary, Reserve, Paula, Farba, musical musician (European tour). A graduate of the Academy of Music, at the entertainment and jazz faculty in Katowice.
Tickets PLN 25 available at kupbilecik.pl or at the door if there are still seats available. Purchasing a ticket online is equivalent to booking a table.

Tickets PLN 25 available at kupbilecik.pl or "at the door" if there are still seats available. Purchasing a ticket online - booking a table.
Welcome to ORIA, Stara Stocznia 4/1, a few steps from the drawbridge to Ołowianka and the Museum of the Second World War; 2 parking lots approximately 50 meters away

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl

Monika Pionk & Artur Chyb
artyści:
Monika Pionk, Artur Chyb
MONIKA PIONK - pianistka, wokalistka, Absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku, niezwykle utalentowana, operująca emocjonalnym wokalem. Obecnie adeptka wydziału wokalno-jazzowego w Gdańsku. ARTUR CHYB - gitarzysta pochodzący z Tomaszowa Mazowieckiego, obecnie tworzy i mieszka w Trójmieście. Współpracował z takimi zespołami jak Czerwone Gitary, Rezerwat, Paula, Farba, muzyk musicalowy (tournee europejskie ). Absolwent Akademii Muzycznej, na wydziale rozrywkowo-jazzowym w Katowicach. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
pogoda Gdańsk
Koronawirus
pomorskie

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Gdańsku

2024-05-22 20:07
Pub 107, Gdańsk, Ogarna 107D